Дневен архив: 06.11.2020

Редена запеканка, бърза и лесна рецепта

 Редена запеканка, бърза и лесна рецепта Продукти Картофи – 4-5 бр. Шунка – 200 гр. Кашкавал – 200 гр. Сметана – 500 мл. Крема сирене – 300 гр. Топено… Чети още »

Бърза, лесна, мързелива сарма на фурна

 Бърза, лесна, мързелива сарма на фурна Продукти Зелеви листа – 20-22 листа Кайма – 600 гр. Лук – 1 гл. Праз – 1 стрък Ориз – 300 гр. Доматено… Чети още »