Дневен архив: 12.08.2020

Бирени кренвирши, супер лесно и вкусно мезе

 Бирени кренвирши, супер лесно и вкусно мезе Продукти Кренвирши Яйца – 2 бр. Брашно – 300 гр. Бакпулвер – 1 п. Бира – 150 мл. Сол Черен пипер Червен… Чети още »