Дневен архив: 30.03.2020

Сочни пълнени пилешки гърди

 Сочни пълнени пилешки гърди Продукти Пилешки гърди от 1 пиле Кашкавал – 200 г Яйца – 2 бр. Галета – 100 гр. Лютеница – 200 гр. Магданоз Черен пипер… Чети още »

Пикантни наденички със зеленчуци

 Пикантни наденички със зеленчуци Продукти Пикантна наденица – 700 гр. Чушки – 2 бр. Лук – 2 гл. Червено вино – 200 мл. Доматено пюре – 150 гр. Сол… Чети още »