Дневни архиви: 19.02.2020

Телешко със зеленчуци

 Телешко със зеленчуци Продукти Телешко месо – 300 гр. Лук – 1 гл. Моркови – 2 бр. Чушки – 2 бр. Мащерка Олио Сол Черен пипер Начин на приготвяне… Чети още »

Вкусна и лесна закуска

 Вкусна и лесна закуска Продукти Бутер тесто – 250 гр. Хамбурски салам  – 100 гр. Кашкавал – 100 гр. Яйца – 1 бр. Начин на приготвяне Поставяме един лист… Чети още »