Дневен архив: 28.01.2020

Хрупкави картофи със свинско месо на фурна

 Хрупкави картофи със свинско месо на фурна Продукти Свинско месо – 300 гр. Картофи – 2 бр. Галета – 20 гр. Масло – 60 гр. Олио Сол Черен пипер… Чети още »