Дневен архив: 22.11.2019

Постен боб по манастирски

 Постен боб по манастирски Продукти Сварен боб – 800 гр. Лук – 2 гл. Чушки  – 2 бр. Моркови – 3 бр. Доматено пюре – 100 гр. Люти сушени… Чети още »

Пълнени пилешки гърди в гъбен сос с вино

 Пълнени пилешки гърди в гъбен сос с вино Продукти Пилешки гърди от 1 пиле Гъби – 300 гр. Шунка – 100 гр. Кашкавал – 100 гр. Настърган кашкавал –… Чети още »