Дневен архив: 01.11.2019

Пълнена свинска рибица в сос Бешамел

 Пълнена свинска рибица в сос Бешамел Продукти Свинска рибица – 600 гр. Шунка – 100 гр. Кашкавал – 200 гр. Масло – 80 гр. Брашно – 80 гр. Прясно… Чети още »