Дневен архив: 27.08.2019

Панирани тиквички на фурна

 Панирани тиквички на фурна Продукти Тиквички – 1 бр. Яйца- 2 бр. Брашно – 100 гр. Галета – 100 гр. Кашкавал – 100 гр. Олио Сол Червен пипер Копър… Чети още »