Дневен архив: 24.08.2019

Картофи на фурна с гъбен сос и бекон

 Картофи на фурна с гъбен сос и бекон Продукти Картофи – 4 бр. Бекон – 200 гр. Гъби – 300 гр. Кашкавал – 200 гр. Сметана – 500 мл…. Чети още »