Дневен архив: 04.08.2019

Запеканка с картофи, гъби и бекон

 Запеканка с картофи, гъби и бекон Продукти Картофи – 600 гр. Гъби – 400 гр. Бекон – 200 гр. Кашкавал – 200 гр. Сметана – 600 мл. Масло –… Чети още »