Дневен архив: 12.05.2019

Запеканка с пилешко филе, тиквички и патладжан

 Запеканка с пилешко филе, тиквички и патладжан Продукти Пилешко филе – 800 гр. Патладжан – 1 бр. Тиквички – 1 бр. Домати – 2 бр. Кашкавал – 200 гр…. Чети още »