Дневен архив: 25.03.2019

Лесна бишкотена торта с ягоди

 Лесна бишкотена торта с ягоди Продукти Ягоди – 800 гр. Сметана – 1 л. Захар – 150 гр. Пудра захар – 150 гр. Желатин – 2 пак. Бишкоти –… Чети още »