Дневен архив: 10.03.2019

Редена запеканка с картофи шунка и кашкавал

 Редена запеканка с картофи шунка и кашкавал Продукти Картофи – 3 бр. Шунка – 300 гр. Кашкавал – 300 гр. Сметана – 200 мл. Яйца – 2 бр. Сол… Чети още »