Дневен архив: 20.01.2019

Пилешки хапки със зеленчуци на фурна

 Пилешки хапки със зеленчуци на фурна Продукти Пилешки гърди – 400 гр. Картофи – 500 гр. Червена чушка – 1/2 бр. Зелена чушка – 1/2 бр. Домати – 1… Чети още »