Дневен архив: 12.01.2019

Макарони с кайма “Болонезе”

 Макарони с кайма “Болонезе” Продукти Макарони -300 гр. Кайма – 200 гр. Лук – 1 гл. Моркови – 2 бр. Червена чушка – 1 бр. Доматено пюре – 100… Чети още »

Панирани пълнени пилешки гърди

 Панирани пълнени пилешки гърди Продукти Пилешки пържоли – 600 гр. Шунка – 100 гр. Кашкавал – 100 г Яйца – 2 бр.р. Галета – 200 гр. Черен пипер Сол… Чети още »