Дневен архив: 22.11.2018

Неустоима шоколадова торта

 Неустоима шоколадова торта Продукти за блата Брашно – 800 гр. Бакпулвер – 2 пак. Захар – 200 гр. Течен шоколад – 250 гр. Сол – 1 щипка Олио –… Чети още »