Дневни архиви: 11.11.2018

Бутерки с кайма

 Бутерки с кайма Продукти Бутер тесто – 200 гр. Кайма – 250 гр. Лук – 1 гл. Кашкавал – 200 гр. Магданоз Чубрица Черен пипер Червен пипер Кимион Сол… Чети още »